Problem skóry głowy i włosów

Piękne ciało

MEZOTERAPIA IGŁOWA

OPIS ZABIEGU

Mezoterapia igłowa to zabieg, który nie tylko odwraca i hamuje skutki upływającego czasu, ale także stanowi doskonałą profilaktykę przeciw wypadaniu włosów. Wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn na owłosioną skórę głowy ma za zadanie zmniejszyć łojotok i łysienie, pobudzić włosy do szybszego wzrostu, a także aktywować do odrostu nowe włosy.

Zabieg polega na podaniu wprost do skóry substancji odżywczych i leczniczych. Wykorzystywane preparaty mogą mieć formę gotowych leków do mezoterapii, produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu, lub koktajli leczniczych, będących indywidualnie dobraną przez lekarza mieszanką związków leczniczych, regenerujących i odżywczych.   

EFEKTY

Zabiegi mezoterapii igłowej na skórę głowy przyczyniają się w zdecydowany sposób do zwiększenia gęstości włosów, zapewniając dodatkową ilość substancji odżywczych cebulkom włosów. Ponadto, stosowanie wysoce specjalistycznych składników aktywnych wpływa efektywnie na jakość włosów, które są zdrowsze włosów oraz na wydłużenie fazy wzrostu włosów w ich cyklu życia.  

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • mezoterapia skóry głowy wspomagająca porost włosów 
klinika-skorski-wlosy-mezczyzna
klinika-skorski-piekne-cialo-2

Przeciwwskazania:
brak

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

 Na 7 dni przed zabiegiem nie zaleca się przyjmowania leków hamujących agregację płytek krwi (po wcześniejszej konsultacji z lekarzem prowadzącym). Na 5 dni przed zbiegiem nie zaleca się przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów GingkoBiloba. W dniu zabiegu należy unikać wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowe), unikaj również intensywnego wysiłku fizycznego.

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Po zabiegu mezoterapii unikaj przebywania w miejscach o skrajnych różnych temperaturach. Szczególnie przez pierwsze 48h (a najlepiej do 2 tygodni) nie korzystaj z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna (kriokomory). Niewskazane jest również opalanie się ani dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st C. Bezpośrednio po zabiegu utrzymuj miejsca iniekcji w szczególnej czystości. Przez 3 dni po zabiegu nie pływaj i nie podejmuj forsownych ćwiczeń. 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA SKÓRY GŁOWY

OPIS ZABIEGU

RF Mikroigłowy to połączenie technologi mikronakłuwania z falą radiową. To nowoczesne urządzenie, które podczas jednej procedury stymuluję i zagęszcza skórę, zapobiega wypadaniu włosów i pobudza do porostu nowych włosów. Zabieg mikronakłuwania polega na wprowadzeniu sterylnych igieł, które tworzą mikroskopijne kanały w skórze właściwej. Dostarczana na żądaną głębokość energia fali radiowej, pobudza fibroblasty do przebudowy kolagenu i elastyny. W efekcie skóra jest odżywiona i stymulowana do pracy nad porostem nowych mocnych włosów.

 

EFEKTY

Po zabiegu zauważysz poprawę jakości skóry głowy, a z czasem jakości i ilości włosów. Procedura wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • łysienie zarówno androgenowe, plackowate i telogenowe
  • przerzedzanie się włosów
  • leczenie skóry głowy
  • nadmierna potliwość skóry głowy
klinika-skorski-okolice-oczu-twarz-zabieg-4

Przeciwwskazania:

  • Choroby autoimmunologiczne
  • Ciąża oraz laktacja
  • Czynne infekcje
  • Nowotwory
  • Metalowe implanty i rozrusznik serca

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

W dniu zabiegu należy unikać wahań termicznych otoczenia (nie korzystaj z sauny, solarium, łaźni parowej, unikaj również intensywnego wysiłku fizycznego). Przed zabiegiem nie zaleca się sporzywać leków rozrzedzających krew. W gabinecie zabieg rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji.

 

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU

Po zabiegu należy zachować szczególną ostrożność i wysoką chigienę okolicy zabiegowej, tzn.: zmieniamy pościel (poszewkę) na czystą, nie pozwalamy dotykać się zwierzętom do okolicy zabiegowej. Nie masuj i nie pocieraj okolicy zabiegowej. Do 48 godzin po zabiegu unikaj wysiłku fizycznego. Nie narażaj się na znaczne zmiany temperatury otoczenia (nawet do tygodnia po zabiegu), nie korzystaj z sauny, łaźni parowej, solarium czy z komory zimna. Do około 1 tygodnia po zabiegu nie nagrzewaj i nie oziębiaj miejsc zabiegowych. Takie postępowanie może spowodować dezaktywacje zabiegu lub osłabić jego działanie. W przypadku prawidłowego podania preparatu, działania niepożądane występują sporadycznie i zawsze są przejściowe.