Odbudowa i regeneracja skóry

Piękne ciało

GEN FACTOR

OPIS ZABIEGU

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie w terapii przeciwstarzeniowej, trądziku, trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia), blizn potrądzikowych,  rozstępów itp.

Gen Factor jest kompozycją aktywnych biologicznie białek i peptydów umieszczonych w biopolimerowej bazie hydrożelowej. Baza hydrożelowa umożliwia efektywną aplikację oraz przenoszenie transferyn, czynników wzrostu oraz innych bioaktywnych protein do wierzchnich warstw skóry pobudzając do odbudowy i regeneracji.

Twórcami przełomowych receptur metody Gen Factor jest grupa czternastu polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały niezwykle wysoką skuteczność preparatu.

Terapia Gen Factor polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. Wykazuje szerokie zastosowanie przy użyciu profilowanej aparatury oraz terapii łączonych. 

EFEKTY

– zagęszczenie skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu o ponad 20%,

– spłycenie blizn i rozstępów,

– zmniejszenie przebarwień,

– regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej,

– działania łagodzące w stanach zapalnych i zmianach trądzikowych,

– działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne,

– normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,

– łagodzenie stanów alergicznych,

– stymulacja układu odpornościowego skóry,

– stymulowanie ekspresji genów.

Warunkiem sukcesu terapii jest ścisłe przestrzeganie zaleceń pozabiegowych oraz pielęgnacja domowa wyłącznie zalecona przez lekarza lub kosmetologa.

klinika-skorski-piekne-cialo-odbudowa-regeneracja-skory-zel-bioaktywny

PRZECIWWSKAZANIA 

 – ciąża i karmienie piersią,

– choroby autoimmunologiczne,
– niewyrównana cukrzyca,
– choroby nowotworowe i okres do 5 lat po zakończeniu leczenia.

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGU

Zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością: w terapii trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni, w terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.

kobieta-twarz-blond-klinika