klinika-skorski-2

O nas

Witam Cię serdecznie,
nazywam się Jarosław Skórski i jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie.

Jestem specjalistą drugiego stopnia chirurgii ogólnej. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywałem w oddziałach oraz poradniach chirurgicznych.

Moja pasją jest zarówno chirurgia jak i medycyna estetyczna.

Ukończyłem liczne kursy dzięki, którym jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, oceniając problem zarówno pod względem medycznym jak i estetycznym.
Cenię profesjonalizm i bezpieczeństwo pacjenta.

Zawsze staram się podkreślać także jak ważne jest właściwe odżywianie, regularne stosowanie aktywności fizycznej oraz szeroko rozumiana profilaktyka zdrowotna, aby zabiegi medycyny estetycznej przyniosły oczekiwane i długotrwałe rezultaty.

Cześć,

nazywam się Monika Skórska i mam 35 lat.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarządzanie dla menedżerów sprzedaży oraz Szkoły Głównej Handlowej – Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia.  

Od 10 lat jestem związana z branżą medyczną.

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie własnego gabinetu, który łączyłby usługi medyczne i kosmetologiczne.

Odbyłam wiele szkoleń z zakresu kosmetyki i laseroterapii oraz rozpoczęłam studia na kierunku kosmetologia. Stawiam na ciągły rozwój, zdobywanie nowych umiejętności.

Moją misją jest tworzenie nowej jakości życia poprzez wprowadzanie  indywidualnych programów medycyny estetycznej i kosmetologii

Uważam, że najważniejsze w życiu to mieć odwagę kierować się sercem i intuicją. Jestem założycielem SKÓRSKI KLINIKA – miejsca, które powstało z pasji i miłości do medycyny oraz kosmetologii.

Pomagam podkreślić naturalne piękno.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę napisz lub zadzwoń do mnie 🙂

Zapraszam Cię serdecznie na wizytę do SKÓRSKI KLINIKA

klinika-skorski