Leczenie ran

GEN FACTOR
Feneomenalne efekty leczenia ran z użyciem innowacyjnego preparatu Gen Factor

OPIS ZABIEGU

 

Gen Factor to innowacyjny preparat wykorzystywany w medycynie i kosmetologii służący do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry. Wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA. Pod jego wpływem skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem stanu zapalnego. Gen Factor służy do dużych i małych zadań, które mają na celu odbudowę skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie w terapii trudno gojących się ran (np. oparzenia, owrzodzenia czy owrzodzenia).

Gen Factor jest kompozycją aktywnych biologicznie białek i peptydów umieszczonych w biopolimerowej bazie hydrożelowej. Baza hydrożelowa umożliwia efektywną aplikację oraz przenoszenie transferyn, czynników wzrostu oraz innych bioaktywnych protein do wierzchnich warstw skóry pobudzając do odbudowy i regeneracji.

Twórcami przełomowych receptur metody Gen Factor jest grupa czternastu polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały niezwykle wysoką skuteczność preparatu.

Leczenie ran

Leczenie stopy cukrzycowej

Leczenie ran